Jak to jen napsat slušně ?

pátek 4. červen 2010 18:49

Chtělo by se mi napsat něco jadrného, třeba kdy konečně ten Otík půjde ….. k neumětelům. Nebo alespoň kdy už si toho Černýho (vzadu) vezme čert. A taky, že nechápu, kdo ho tam ještě drží, tohohle mediálního “taky odborníka na všecko“. Jo a nejlépe i se soudruhem Janečkem, ten se schovává a za nic nemůže, od toho má on své podřízené, on jen bere plat jako ředitel.

O co jde ? Nejsem vůbec aktivním tenistou, jen fandím sportu. Když se občas některý náš sportovec uthne a nacpe se do světové špičky, jako tomu bylo v případě Lukáše Bauera (ale zde se to dalo čekat a odborníci věřili, že tomu tak bude, jen „odborníci“ v TV to netušili..), kdy se očekával jeho boj o vítězství v poslední etapě Tour de ski, přímý přenos dávaly jen zahraniční TV. Tak zase teď se dostal Berdych mezi poslední čtyři v Paříži a naše veřejnoprávní – prý nemá peníze na přenos.

Na to, aby to alespoň TV divákům vysvětlila, omluvila se a několikrát denně to ohlásila snad ale peníze nepotřebuje. Tak jen doufám, že si nová politická garnitura, jistě si nenechající ujít možnost ovlivňovat dění v TV, mezi státnickými problémy najde čas a pošle je k čertu oba, tedy Otíka Černýho i červenýho Janečka.

 

 

  1. 4.6.10                                                                                       Eda Seibert
Eduard Seibert

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Komentuji dění v našem městečku a státečku

Mám rád tuhle zem, všude, kde jsem žil se mi líbilo. Horší je to s lidmi... Pokud má někdo zájem o diskuzi, mám mail adresu. Odpovím všem sympatizantům...

REPUTACE AUTORA:
11,45

Seznam rubrik

Tipy autora