Mašínova skupina byli neskuteční hrdinové.

středa 28. červenec 2010 00:28

Sloužili svým vládcům a majitelům, za ně i umírali - jejich životy neměly cenu, neměli ani jméno. Nakonec povstali, vedl je Spartakus. Mnozí padli a zbytek skončil na kříži. Miliony židů chodili do plynu a nevěřili, že je to možné, že se to bude týkat právě jich, až bylo pozdě. Je známo jen několik příkladů, kdy se židi vzepřeli a byli postříleni. Historie je plná podobných příkladů. Ale i jiných. Rychlost a způsob mobilizace v 38 zarazil i Hitlerovy generály. Po Mnichovu pak bylo i několik sebevražd vojáků, jeden prapor bránil opevnění. Mnoho občanů emigrovalo a v cizině hájili vlast.

Co to je vlast, zdejším některým blogerům a diskutujícím řiťolezcům či prospěchářům (neboť komunisti z přesvědčení tu dávno nebyli – členy měla KSČ v drtivé většině jen pro prospěch a další slouhové, kteří v partaji nebyli, byli někdy i horší, zrovna tak je to s většinou funkcionářů v dnešních stranách) zbytečno vysvětlovat. Zatímco spousta vojáků opouštěla za bojů břehy Francie, abdikovaný Beneš už kul pikle, jak žít za převedené státní prachy v Anglii a znovu se stát „prezidentem“. Když potom naši letci pomáhali hájit Anglii a za vlast umírali a Beneš s Moravcem (kterého po válce hodil přes palubu jako nepříjemného svědka) zpunktoval atentát, byl po něm plný Václavák jako nikdy předtím a potom, zdvižených rukou, hajlujících Hitlerovi.

Do přepadení Ruska Němci byli naši komančové v internacionálním svazku s dělníky v NDSAP, neboť sovětští soudruzi měli s nimi pakt, zpečetěný rozdělením Polska a vesele udávali odboj, napojený na západ, to se také dodnes nepublikuje. Naši dělníci po celou válku v prodloužených směnách vyráběli válečný materiál a užívali si zasloužené rekreace. Před koncem války se vyrojilo partyzánů, kteří si vzájemně potvrzovali odboj, že ani nebylo tolik  legitimací a beztrestně lynčovali vinné i nevinné. RG také beztrestně plundrovaly pohraničí, celé vagony nakradeného šly po odsunu do vnitrozemí. Také hned po válce nastalo „znárodňování“, tedy rozkrádání „zasloužilými“. Že byli odsud hned po válce odvlékáni čeští občané NKVD do Ruska, věděl i Beneš, nezakročil, staral se hlavně, aby odstranil své politické soky, i proto musela být zakázána Agrární strana.

Co dělali Češi s Čechy po 48, kdy byli zavíráni nejen političtí odpůrci, odbojáři, kněží, sedláci, živnostníci a další, kteří umírali nejen na popravištích, ale také v lágrech i u zadrátované hranice, to nedělalo ani gestapo, dodnes vše beztrestně, viz např. kauza Grebeníček, ale nakonec i Horvátová a Vondruška. Nejsou to jen mrtví, ale celé zlikvidované rodiny. Našlo se ale dost lidí, kteří vytvářeli v 50tých letech odbojové skupiny , třeba Světlana a další, ale díky takovým, co hajlovali na tom Václaváku, potom nosili hvězdu na klopě, špízovali své sousedy a pro majetek i kariéru udávali za Němců i za komančů, byly statisíce. Hrdinů socialistický práce, ony také cibulkovy seznamy nejsou smyšlenkou, fungovalo to tak v obměnách až do převratu v 89 - opět organizovaném komanči,  titíž po tzv. revoluci privatizovali, znám jich mnoho, co jsou dnes „za vodou“.

Titíž jsou to, co schválili zákon, že se Beneš zasloužil o stát, titíž dnes plivou na Mašíny a snižují jejich rozhodnutí vzepřít se režimu, zotročujícímu  dříve celý národ ve jménu internacionalismu, ve prospěch socialistického bloku, ve prospěch partajních řiťolezců, co ovládali většinu a tvrdě jí ohýbali hřbet. A dnes zase dávají hlasy tu zloději jednomu, tu druhému, ať se jmenuje Standa, Hřebíček či Mirek. A mezi tyto se zařadil i zdejší bloger Koucký. Ono mládí bohužel nic neomlouvá.

Samozřejmě, že všichni ti Nesehnutí jsou pro tuto bezpáteřní drtivou většinu něčím, co se vymykalo a dodnes vymyká jejich chápání. To jsem musel narychlo napsat, když čtu jejich soudy, neznají mnohdy ani podstatu příběhu. Čest památce M. Paumera.

28.7.2010

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Komentuji dění v našem městečku a státečku

Mám rád tuhle zem, všude, kde jsem žil se mi líbilo. Horší je to s lidmi... Pokud má někdo zájem o diskuzi, mám mail adresu. Odpovím všem sympatizantům...

REPUTACE AUTORA:
11,45

Seznam rubrik

Tipy autora