Co to smrdí ?

úterý 5. červen 2012 03:35

Celý systém parlamentních politických stran nám zasmrádl. Stejně jako za komančů, něco jiného se vydává veřejnosti k uvěření, něco jiného se říká doma a hlavně v partajních kuloárech. Stranické programy jsou jen podvod na lidi, po volbách je vždy vše jinak, lež je nástroj pro sdělování pravdy strany. Počínaje dole, tím hůř nahoře.

Primárky např. v ODS probíhají tak, že se nejprve zvolí navržení a diskuze je na závěr. Pokud se dostane na volitelné místo náhodou “nevhodný kandidát“, rozuměj samostatně myslící, je nadřízeným článkem odsunut. V parlamentu drží poslanci oproti ústavě linii dle názoru vedení strany, hlasují podle názoru tu Nečase, tu Bendy, tu dalších  “vyvolených“, kteří jsou napojeni na podnikatele, firmy. Když poslanec náhodou objeví vlastní rozum, nedostává obročí – např. členství v dozorčích radách a není příště na kandidátce. Napojení politiků na Policii a SZ už dávno není tajemstvím. Na naši starostku, která podepsala ručení bez souhlasu zastupitelstva, osm měsíců vymýšlelo SZ obhajobu, jiní starostové za to seděli. Můj návrh v zastupitelstvu vrátit v r. 2000 ukradený pomník městem sedlákovi nebyl v zápise zveřejněn, aby si ho občané nemohli přečíst, byl přiložen jako neveřejná příloha. Odsouhlasený návrh zastupitelstvem města vysvětlit zahraniční třídenní cestu 2 úředníků, spjatých s ODS ( mzda hrazena městem), tajemník rozešle zastupitelům mailem, jen aby se o tom veřejně nejednalo. A o tom je současná politika – od malých podvůdků spějme k větším a velkým, i velikým, až převelikým.

Proč mají šlapkové, hlídající dopravu, namontovány kamery – aby nevzali tisícovku, či Masaryka úplatku, to ví každý. Každý dnes ví, jak se na PC dá z fotky Paroubka udělat KG, nebo obráceně, jak se dá nazpívat věrně i populární zpěvák. Kdo sleduje politiku, pamatuje účelové zadržení Sládka při volbě Havla, nedávnou rehabilitaci Věry Jourové, odsouzení Nováka za 40 mega úplatek k podmínce a 5 mil. pokuty – tedy 12,5 % úhradě daně z příjmů (!!!) . Kolik vy platíte daň z příjmu ? Kmotři, šibalové, řídící politiky najdete vyfocené na internetu na kliknutí, ale tady policie – nic. Odklonění Kocourka v přímém přenosu TV, Grose, Zgarbu, Fencla, Pallase, Paroubka, Řebíčka, Drobila, Dalíka, Béma s Janouškem, Bendla, Romana, Oulického, Hrbaty, Cabrnocha, Ouzkého, Hušáka, Bessera, Kalouska, Filipa, Klausovo pero, ale i jeho byty , Fišerův podíl na Diag humen, MUS, IZIP, tunely Klause i Blanka a už nemám chuť vypisovat ty Péti a mazánky, kterých se týkají zlodějiny různého, většinou hrůzného kalibru. Oni ti poslanci jsou čím dál dražší, za zvednutí ruky už chtějí dokonce 2 mega ! V neposlední řadě nedávné provalení zneužívání EU dotací, spojené s podnikateli ODS, kvůli kterým byl Nečas na koberečku u Barrosa.

A teď ta servilní masáž všemožných medií (utajujících protesty občanů), doslova mediální lynč, týkající se hrozné korupce Dr.Rátha. Proti tomu nedávné hrozivé preference socanů, úloha Kubiceho zprávy při minulých volbách, teď úloha Němcové (ODS) před zadržením, výroky Nečase popírající selhání systému, radost Klause. Ony komentáře prezidenta i premiéra mne nepřekvapují, nemohou říkat ani nic jiného, natož pravdu, kterou znají stejně tak dobře, jako ji tuší všichni, kteří politiku u nás sledují. Pokud by ale policie a SZ šetřili miliardy, tak nebudu mít o nezávislosti policie a státního zastupitelství pochybnosti.

.Ale - krabice, která mohla být podstrčena, všemožné “důkazy“ vč. samopalu, přitom práce na Buštěhradu prý nebyly ještě hrazeny, tím méně z peněz EU, nebudu se tu zabývat tím, co bylo tisíci lidmi popsáno a co jsem okolo toho četl. Jen mi to hodně smrdí. Rátha nemiluju, jen vím, za co a jak byl zavřen občanský aktivista Fiala, vím, jak se zasebevraždil 17ti ranami nožem a nakonec oběsil Matoušek, také jak rok seděl naprosto protiprávně Hučín atd. - umím si představit, co vše dokáže tento neprávní stát, jeho politici, policie, SZ a soudy ! Už byl dokonce i otištěn článek Cimického, že vysoce postavení mohou ve stresu spáchat sebevraždu !

Zítra bude sněmovna neprodyšně uzavřena. Doufám, že budou přistaveny antony a že příslušní přítomní poslanci a ministři Ráthem označení, napříč pol. stranami, budou rovnou odsud odvezeni na Pankrác. Jen doufám, že on bude mít neprůstřelnou vestu, aby ho větší zloději ze strachu, že je práskne, nezastřelili. Oni tam budou totiž zítra také velcí zločinci vydávat drzého zločince. Jistěže nejsou všichni poslanci zločinci, ale nejen LIDEM jde proti lidem. Nepochybuji o tom, že kauza Ráth poslouží k utužení stranické kázně – co kdyby na mně taky nasadili takovou mašinerii – a že bude vydán. Ať bude zítra divadlo jakékoli, tajné (to vám nepomůže) i veřejné, všichni dobře vědí, že Ráth byl zakázková práce. A všichni rozumní už dobře chápou, že tady neselhal jednotlivec, ale nedemokratický, manipulovaný systém vlády !

Nechceme žít s dluhy, které nám vyrábíte vy , vládo, parlamente, nechceme už dál beztrestně nechat stát rozkrádat skupinou vyvolených všehoschopných i neschopných gaunerů ! Nechceme už dál žít ve státě, kde je morálka sprosté slovo. 

Ne - vládo a svazáku Nečasi, nevěřím vám, lžete nám, odstupte !

4.6.12

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Komentuji dění v našem městečku a státečku

Mám rád tuhle zem, všude, kde jsem žil se mi líbilo. Horší je to s lidmi... Pokud má někdo zájem o diskuzi, mám mail adresu. Odpovím všem sympatizantům...

REPUTACE AUTORA:
11,45

Seznam rubrik

Tipy autora