Velká říjnová, noční zlodějina.

pátek 9. listopad 2012 00:30

Nemusím umět mnoho počítat, nemusím být ani vystudovaný chemik, abych uměl posoudit dopad ekonomického rozhodnutí sněmovny o zvýšení DPH na moji útlou peněženku, tedy její tloušťku, již teď závislou jen na výši důchodu. Po novém roce se mi důchod zvýší jistě o méně než polovinu zdražení všeho.

 Tedy je mi jasné, že noční rozhodnutí sněmovny mne legálně okradlo. Ale to nebylo tuto noc všechno. Nepochybuji o tom, že umíněnost, s jakou “pravice“ po dvakrát v dolní sněmovně propasírovala církevní restituce, tentokráte opravdu s politickou prostitucí souvisí v přímé úměře. Vy nám, my vám, kšeftík s politickými gaunery ve “straně“ LIDEM, s možná sto členy , jistě nesouvisí jen s politickým handlem, ale má dalekosáhlé ekonomické pozadí. Připravené realitní firmy na výkup církevního majetku, s vazbami na zainteresované politiky se tedy konečně dočkaly, není také pochyb o mtom, že tunelpapá, jak našemu zloději per na hradě už zcela veřejně mnozí i mnohdy servilní novináři přezdívají, zákon podepíše.

  To, že jsme zemí, kde se naprosto legálně, podle zákonů, občané sprostě okrádají v exekucích, že s každým novým zákonem narůstá armáda úředníků, kteří svými platy tunelují stát, že podvody s dotacemi jsou normální, tedy že jsme státem, kde legálně krást se vyplácí, je výsledkem práce VŠECH  (!)  polistopadových politiků. Tedy i těch, kteří teď na protest ze sněmovny odešli. Ti nás okradli v nedávné minulosti jen méně nápadně, když schválili v době své vlády fotovoltaické dotace firmám, ve kterých mnozí z nich mají své akcie na doručitele a my jim budeme zvýšenými cenami za elektřinu jejich kšeft platit.

   To, že vám za to, když nemáte na alimenty, ztratil jste práci, seberou řidičák jako trest a že to spolu vůbec nesouvisí ? To je jen další kousek absurdistánu, ve kterém žijeme a byl jen drobnou součástí nočních zlodějin.

   Proč nejsme schopni my, postižení jejich rozhodováním a jak říkají “průzkumy“, těch “jen“ 80% s vládou nesouhlasících občanů, se sjednotit a "nahnat je do Vltavy" ?     Je to jednoduché – každého se jejich zločiny týkají jindy, v jiné míře a hlavně většina doufá, že se tomu jejich řádění ještě dnes vyhne. Že ještě zítra bude tančit na horní palubě. Ale to se hluboce mýlí !!

    Kdy konečně tato drtivá většina pochopí, že nestačí jen pád vlády, že systém výběru zločinců namísto důvěryhodných zástupců občanů do parlamentu, je vadný? Je čím dál víc jasno, že současným volebním zákonem se do čela státu dostávají nedůvěryhodní, ale zejména neodvolatelní zloduchové, jen hajlující těm pár hlavním zločincům, kteří jsou v područí ekonomické lobby. Nechci tu býti kamenován - ale jen houšť a větší kapky, páni kradači v našem  zloparlamentu ! Snad teď už konečně probudíte i ty nevěřící Tomáše, kteří si ještě dnes myslí, že se jich tu vaše politika netýká  Ještě k nim totiž nepřišel exekutor, ještě mají už ne sice na plný, ale alespoň na tři čtvrtě, nebo půl nákupního vozíku týdně. Nebo vám to ještě nestačilo ?

   Ti přemýšliví snad konečně po noční zlodějině pochopili, že už se bída blíží také mílovými kroky k nim a přijdou podpořit 17. listopadu demonstraci na Václavském náměstí. Že přijdou ve výroční den sametového podvodu ukázat, že pochopili o co tu jde. Že přijdou podpořit “lůzu“, jak arcilotr vládnoucí ve Strakovce mnohé letošní demonstranty nazval. A že tam bude tentokrát tolik lidí, kteří jim ukážou, že nepřišli  oslavit výročí manžestrového podvodu, že už vědí, jak to bylo, ale protestovat proti zvůli nadrovnoprávných, takže to oni budou muset vzít na vědomí.  Až tolik, že změní nečas na přijatelné klima.

:-)

9.listopadu 2012

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Komentuji dění v našem městečku a státečku

Mám rád tuhle zem, všude, kde jsem žil se mi líbilo. Horší je to s lidmi... Pokud má někdo zájem o diskuzi, mám mail adresu. Odpovím všem sympatizantům...

REPUTACE AUTORA:
11,45

Seznam rubrik

Tipy autora