Paraziti a pijavice.

sobota 31. srpen 2013 03:01

Tato společnost je těžce nemocná. Sužují ji paraziti. Jedni z nich jsou pijavice, přisáté na stát, tedy tzv. politici, mnozí naprosto bez sebereflexe. Zejména ti, kteří se v parlamentu narodili. Bez nejmenších zkušeností z praxe, zato bohorovní.

   Samozřejmě, že stát musí mít pevnou organizaci a musí ho někdo řídit. Ale to musí být nejen dobrý rétor, to je málo - musí mít fundamentální znalosti ! Je na čase králům říct, že jsou nazí ! Tolik nesoudnosti, kolik lze u nás vidět u panoptika politiků, kteří v nedávné době řídili stát, ale i u těch, kteří by ho rádi řídili, rozuměj ovládali toky peněz - a o jiného totiž těmto hochům a děvčatům nejde, se v životě běžných občanů jen tak nenajde ! Služba občanům je všem těm pseudodemokratickým i rádoby demokratickým stranám a jejich vedením natolik cizí, že už se ani nesnaží ji předstírat. Fascinuje mě, jak hoši typu Nečas, Benda, Bém, Bendl, Kalousek, Polčák, Pospíšil, Sobotka, Filip..  dokáží lhát bez začervenání o čemkoli…

    Nedávná mediální smršť s Bobo jasně ukázala, že nejen ona, ale i protřelí hoši nemají soudnost, když se domnívali, že by bývalý král chtěl dělat podkoního, když on jistě chce dělat už jen ředitele zeměkoule. A to např. Pavka řídil celou Prahu, Boris zase hýbal i ohýbal zákony a celý zdravotnický ansámbl v Parlamentu. Ona neví, že těchto pár přeběhlých by nejspíš jinak neuspěli ? Viděl jsem Bobo na fotce se zvoncem, prý Hlavu vzhůru ! Krásný zvonek, při vší úctě k ženám – této dámě by slušel na krku.  Pisálci měli o čem psát. Ale jenom  psát ? Nepřihrávají někomu ??

  Ještě nedávno nejsilnější strana tzv. pravice, mající podvodníka Marka v čele klubu a řízena depspotickým lhářem, který po pádu vlády z jeho viny beze studu zaměstnal svoji nejmilejší pod sebou dokonce ve své kanceláři, nominuje Mirku, sotva zvládající 200 poslanců, na předsedu vlády ! Kde je u nich soudnost ? A ona nám ukázala naposledy své schopnosti, když držela hladovku. Aby byla vidět ? Myslím, že i ona by ten zvonec mohla nosit beze studu. Ale s ní i celá strana … Ono to nynější vylučování členů i celých organizací opravdu symbolicky naplnilo název občanská a demokratická…. Ostatně když měli program - protikorupční a rozpočtově odpovědný - prosazovat korupčními skandály a bezuzdným utrácením proslulí její představitelé, to se potom těžko občané přesvědčují pro znovuzvolení !

  A její chudáci voliči - upínající se např. na Pospíšila, s jeho občanským zákoníkem, který je jistě budoucím hnojištěm všech těch v Plzni studovaných právníků, kteří by se jinak neuživili, proto ten tak složitý komplex z 19 století, podobně jako exekuční sajrajt, sužující zejména ty nemajetné - jsou nyní řádně prořídlí. Ano – na každého občana jeden právník…, a nejlépe - jeden kněz. Nevadí, že je občan nevěřící… musí věřit - alespoň, že to s ním myslí dobře !

   Padákového Kalouska, kryjícího nejen zpěvačku Parkanovou v kauze Casa, se spící kněžnou, pardon knížetem, “právníkem“ Polčákem a papoušky Langšádlovou s Gazdíkem snad měli možnost voliči dostatečně posoudit. Zejména prskáním po volbě prezidenta se vyznamenali. Medvědí službu jim doufám Drábek vykonal dostatečnou a věřím, že dostatečnou jim dají i voliči. Také mají podíl na množství exekucí…

Ostatně - také dostáváte denně mnoho nabídek na půjčku s lichvářskými úroky ?

 

   Socani se dlouho snaží prát vzájemně mezi sebou pod pokličkou, ale teď už se dokonce rvou o koryta veřejně, i u soudu, o místa na kandidátkách. Fuj. A jejich voličům nevadí, že dodnes Sobotka, taky zrozen v parlamentu,  nevysvětlil, jak na byt našetřil - hlavně že prosazují majetková přiznání ! Ó, ta faleš… K tomu jim bůh a Mládek, Zgarba a další pomáhej ! Už se klepou na moc moc !!!  Ale vždyť už přeci “svlékli“ vzadu hnědé spodky ! – Staníka, Palase, Paroubka, Fencla a teď tam mají jen čisté Špidly. A bohaté ! Ale proč potom opět nasadili v Hradci do čela Orgoníkovou, o jejichž metodách, s demokracií nemajících nic společného, si v Hradci nejen vrabci, ale i holubi vyprávějí romány, v Liberci kámoše kakaového Krause Pavlíka Ploce, který uměl  dobře skákat, ale opravdu vůbec nic víc, tedy dnes odborníka na skoky - na špek, to ví opravdu jen ten spolek natěšených. Ostatně soudní znají jejich podíl na exekucích, tedy zákonu, oni to byli, kdo s komanči prohlasovali fotovoltaiku ! Marné je, že se teď snaží dopady umírnit. Také jim ale chybí nejen pokora, soudnost, ale i schopnosti  ! Blahoslaveni budtež jejich voliči, kteří věří v zásadní obrat… nebude !!

   Komunisti jsou pro mne historicky odepsaní zločinci, naprosto nedůvěryhodní a to přestože od nich utekli ti největší prospěcháři, nevolitelní – prožil jsem pod nimi své mládí. Dost ! Ostatně jak upřímně to s občany státu myslí, je zřejmé např.z opětovné nominace Grebeníčka….

    A nová uskupení ? Babiš ? Ano ? Ano – až naprší a uschne. Pro mne musí být politik zejména důvěryhodný. A jen moje povšechné obeznámení se s historií nejen jeho podnikání nedůvěru jen zvyšuje. I ta jeho sestava kádrů.

   Takže jen Úsvit, ale ten se bohužel nedostává do medií a kdo není v TV, jako by nebyl. A také narychlo vytvářená struktura hrozí mnoha přehmaty. Jen program má jasný - změnit tento korupční systém přímou demokracií, systémem voleb a hlavně odvolatelností politiků. Ta je zejména současným VyVoleným trnem v oku, to vím ! Nakonec jsem před 17ti lety zpracovával program přímé demokracie Pravého Bloku.

  Dosud bohužel voliči přímé demokracii nechtěli mnoho rozumět. Prosazená i zpackaná přímá volba prezidenta její propagaci také mnoho neprospěla. A proč byla zpackaná ? Pro nerovné podmínky kandidátů !! Ano, stejně se dá nepřijatelně (zpackaně – proti vůli voličů !!!)  nastavit přímá volba starostů a poslanců, ale i referendum. O tom ale jindy.

    Nečasova vláda měla důvěru sotva patnácti procent voličů. Na obecnou flustraci občanů ze stále rostoucích životních nákladů, narůstajícího množství exekucí, nespravedlností a naproti tomu neřešení politických zlodějin - třeba faul s trafikanty a jejich “imunita“, beztrestnost rozdávání státních prostředků přátelům.. desítky neřešených, nebo kauz řešených do ztracena, působil pád vlády jako úleva – už snad nebude hůř ! Nebude ? Bláhový ten, kdo se domnívá, že se těmito volbami změní metody vládnutí !

  

Obávám se, že nové volby, při znalostech voličů, kteří většinou mají politiku jako fotbal, nesledují počínání svých VyVolených, ale tak maximálně štěky v Blesku či jinou mediální masáž (Nova….) tu nejspíš změní jen to, že jedny pijavice vymění zase jiné.

 

31.8.13    

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Komentuji dění v našem městečku a státečku

Mám rád tuhle zem, všude, kde jsem žil se mi líbilo. Horší je to s lidmi... Pokud má někdo zájem o diskuzi, mám mail adresu. Odpovím všem sympatizantům...

REPUTACE AUTORA:
11,45

Seznam rubrik

Tipy autora