Hlava mi to nebere !

středa 9. říjen 2013 00:34

Kde jsou ti hlídací psi demokracie, kde jsou všichni ti obránci lidských práv ? Kde jsou ti Uhlové, Pehe, Dvořáčková, slovutní profesoři a ústavní či vrchní soudci ? A konečně co na to vrchní státní a Policie ?

Copak u nás je demokracie děvče na prodej ?? Co to máme za zákony, že je možné si koupit politickou stranu za peníze, navíc ze špinavých kšeftů ( tady se žádný velký obchod bez korupce nedělá – jeho slova ), k ni kašpárky na ozdobu, noviny (i novináře), které tomu tleskají, jiný názor nedbají ! To nikomu nevadí, že je tady možné si za peníze koupit politický vliv a  že si chce vlastně koupit nás všechny ? Přece když chce řídit stát jako firmu, může se také stát, že vyhraje a Policisté budou dělat za 15, budou mu zajišťovat pořádek  a třeba učitelé potom za 10, úředníci za 11 a doktoři za 12 – už dnes se v jeho mnoha firmách dělá za 8… Věří někdo tomu, že už má dost vyděláno a bude ministerstvo zemědělství např., nebo celou zemi řídit nestranně, jaksi pro prospěch nás všech ?? Ukažte mi toho pitomce !! Copak někdy někdo bohatý měl už dost vyděláno ?

   Proč asi investoval do strany, novin, proč rozdává ty své blitky 5+2 zdarma ? Samozřejmě, že počítá, že se mu vše mnohonásobně vrátí !!

  Vím, že současné/bývalé  parlamentní strany se nepostaví na obranu demokracie – ony také prodávaly místa na kandidátkách a mají za 23 let másla na hlavě tuny a i ony se klepou na moc moc. Věří, že jim jí kousek nechá. Mám li věřit průzkumům, je už zase ale mnoho těch, kteří vědí, že takto to dál nejde a naletělo na jeho sliby.  

   Proč asi slibuje, že každému nasype do žlabu, je jasné, nenasype, nevydělal by - jen asi ne těm, kteří u těch žlabů stojí….

  Tak znova od začátku – ona se demokracie dá u nás koupit zcela beztrestně ??? Tak tohle je ten právní stát ? A tohle je ta demokracie v praxi ?? Už matně chápu taky, proč ještě další hlupáci chtějí volit tu zavrženíhodnou a nositelku zla … když jim stále slibuje ráj na zemi. Pane Bože, a co ti, co restituují na zemi a nám ostatním nabízejí život posmrtný…

  Asi jsem dost nemocný, že mi to hlava nebere !!

 

9.9.13                                                                                           

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Komentuji dění v našem městečku a státečku

Mám rád tuhle zem, všude, kde jsem žil se mi líbilo. Horší je to s lidmi... Pokud má někdo zájem o diskuzi, mám mail adresu. Odpovím všem sympatizantům...

REPUTACE AUTORA:
11,45

Seznam rubrik

Tipy autora