A ještě jeden

čtvrtek 22. prosinec 2016 14:27

Moc hezky napsáno - alespoň mně se líbí. Posuďte sami....

Odpověď Vojtěcha Bartóka:

 

Pane Bango. Je sice hezké, že kromě té hudební struny se snažíte hrát i na tu politickou, ale možná byste měl dělat to, co umíte lépe. Chápu, že dnes je velice populární označovat každého, kdo chce žít ve své vlastní zemi v klidu a míru za rasistu. Chcete se zalíbit vládnoucím klikám a médiím. Ortel je prostě fašista a rasista, xenofob a zcela jistě i kanibal, že? Například text písně, Zůstaň mým domovem, bez bojů a válek, je zcela jasně a logicky rasistický, že?

Zaobíráte se německým fašismem a přirovnáváte k fašistům nejen Ortela, ale všechny lidi, kteří mají rádi svou vlast a nelíbí se jim vietnamské drogové gangy, ani nic netolerující islamisté a ani černoši, kteří tu z větší části páchají jen nejhorší kriminalitu. Samozřejmě jste se, jistě čirou náhodou, zapomněl zmínit o kriminalitě cikánského etnika a především o nenávisti tohoto etnika k bílému obyvatelstvu, které je živí ze svých daní. Když už toho všeho mají slušní lidé dost, řeknou to, tak jsou to rasisté a nacisté, že?

Co kdybyste raději, namísto vyvolávání nenávisti vůči těm, kteří vaší komunitu živí, raději promluvil do duše vašim soukmenovcům. Co kdybyste jim raději vysvětlil, že když se budou chovat slušně, když nebudou kohokoli urážet s poznámkami o bílých sviních, když nebudou bezdůvodně napadat bílé a pracující lidi jen proto, že jsou to, podle vašich teorií, bílé svině a gadžové, že když budou řádně pracovat a vaše děti chodit do škol, aby získaly kvalifikaci, aby mohly  studovat na vysokých školách a aby se mohly  stát třeba lékaři a inženýry, co kdybyste vašim soukmenovcům vysvětlil, že pokud se budete usilovat včlenit se do společnosti která vaše etnikum živí, že tak pomine i ta nenávist, kterou sami vyvoláváte? Tak co - šlo by to i takto?

Nikdo tu nemá problém s vaší barvou pleti, ani já ne. Já osobně mám celkem dost přátel z řad cikánů. Ale tito se chovají slušně a neurážejí bílé lidi jen proto, že jsou bílí. Tak kdo je tady rasistou? Mimochodem, tričko nebo šátek s lebkama dneska nosí kde kdo. Jsou všichni fašisti?

Český národ dokázal tento stát postavit, vybudovat krásné stavby, vytvořit velkolepé věci, vymýšlet a vynalézat objevy a. to jak na poli medicíny, techniky, tak i umění. Co dokázalo vaše etnikum za celou dobu působnosti na našem území?

Proč nikdo cikánovi nevěří? Kvůli rasismu? Nebo kvůli svým zkušenostem s tímto etnikem? Proberte se laskavě Začleňte se do společnosti jako etnikum, které si váží své země, žijte s ostatními v souladu, podílejte se spolu s ostatními na společném rozvoji naší vlasti a lidi vás budou mít rádi ! Nikomu tu nevadí vaše barva pleti, ale drtivé většině vadí vaše chování. To nemá nic společného s rasismem ani fašismem. Pokud chcete, aby pominula nenávist, kterou vaše etnikum samo vyvolává, raději se soustřeďte na to, abyste svým soukmenovcům promluvil do duše. Nechtějte vy změnit myšlení většiny. Raději usilujte o to, abyste se opravdu začlenili do většinové společnosti a abychom společně budovali naši vlast. Nemusíte mít obavy - když se přizpůsobíte, nikdo vás za to nebude nenávidět. Přestaňte nenávidět vy nás, daňové poplatníky a my přestaneme nenávidět vás. Je to celkem jednoduché, nemyslíte?

Nebo označíte můj komentář za rasistický a fašistický? Vynadáte mi do gadžů a bílých sviní? Je to na Vás. 

Jak se budete chovat vy k nám, tak se budeme chovat my k vám ! Nebo snad chcete, aby se většinová společnost přizpůsobila vám? To raději nechtějte. Protože pokud deset milionů lidí přestane pracovat a bude žádat pouze sociální dávky a různé výhody, ekonomika této země se složí během několika málo dní. Kdo vás pak bude živit?

To pak  budete vy zabíjet nás, abyste si mohli něco vzít, protože vy nic nemáte? Takto si to představujete? 

Protože tak by to dopadlo, kdybychom se my, majoritní společnost přizpůsobili té vaší.

Přestaňte nám tedy laskavě nadávat do rasistů a bílých sviní a staňte se už konečně vlastenci a právoplatnými obyvateli této země. Nejen na papíře a v občankách, ale i ve svých srdcích. Začleňte se to této společnosti a spolu s námi budujte a zvelebujte naší společnou vlast ! Pak si vás lidé budou vážit a ctít a najednou zjistíte, že tu žádný rasismus neexistuje. 

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Eduard Seibert

Komentuji dění v našem městečku a státečku

Mám rád tuhle zem, všude, kde jsem žil se mi líbilo. Horší je to s lidmi... Pokud má někdo zájem o diskuzi, mám mail adresu. Odpovím všem sympatizantům...

REPUTACE AUTORA:
11,45

Seznam rubrik

Tipy autora